Titles you rated
DororoRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
Pension MetsaRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
Hitori ShizukaRated ★ 2.5
MiraclesRated ★ 2.5
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
InvisibleRated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 3.0