Movies
Ratings
79
This Means WarRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Water for ElephantsRated ★ 4.0
Perfect SenseRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0