Movies
Ratings
615
The Tooth and the NailRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
UltravioletRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 4.5
MetamorphosisRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 1.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.0
PandoraRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.5- Proof of InnocenceRated ★ 4.5
AlienRated ★ 1.5
TunnelRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 2.0