Movies
Ratings
192
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0