Series
Ratings
70
Busted! Season 1Rated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
JugglersRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 4.0