Titles you rated
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Vinland SagaRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Melo MovieRated ★ 4.0