Titles you rated
ApocalyptoRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 2.5
Just Go with ItRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0