Movies
Ratings
1630
The AccountantRated ★ 2.0
DesiertoRated ★ 2.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 1.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
High Plains DrifterRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 2.5
Justice League: DoomRated ★ 3.0
Hulk vs. WolverineRated ★ 3.0
Batman: Year OneRated ★ 3.0
Batman: Mask of the PhantasmRated ★ 3.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 3.0