Titles you rated
CommitmentRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0- PilotRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
- NoiseRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0