Titles you rated
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5