Titles you rated
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Jinny's KitchenRated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.5