Titles you rated
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.5
Doctor SlumpRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
Not OthersRated ★ 4.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Only One PersonRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5