Series
Ratings
32- K-ON!Rated ★ 4.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.5
NisekoiRated ★ 4.0
JTBC LectureRated ★ 4.0
Lupin the Third Part IVRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5- Three KingdomsRated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Masamune-kun's RevengeRated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 0.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5