Series
Ratings
22
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 1.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5