Titles you rated
Band of BrothersRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5