Titles you rated
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
MirrorMaskRated ★ 4.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.0
Loving VincentRated ★ 3.5
The Blue LightRated ★ 3.5