Series
Ratings
69
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Black PeanRated ★ 3.5- The Quiz ShowRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 4.0
- Ben 10Rated ★ 5.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Vampire KnightRated ★ 3.0
- Vampire Knight: GuiltyRated ★ 3.0
- Death ParadeRated ★ 3.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.0