Titles you rated
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- M&MRated ★ 2.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0