Titles you rated
Attila MarcelRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5