Series
Ratings
205- Doom PatrolRated ★ 3.5
Doom PatrolRated ★ 4.5
Monsters at Work Season 2Rated ★ 4.5
Good American FamilyRated ★ 4.0
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
Doctor Who Season 2Rated ★ 4.5
Doctor Who Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
A Man on the InsideRated ★ 4.5
KaosRated ★ 4.5
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.5
Secret InvasionRated ★ 3.5
Till Murder Do Us Part: Soering vs. HaysomRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Extraordinary Season 1Rated ★ 4.5