Series
Ratings
21
DexterRated ★ 2.0- DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0