Titles you rated
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0- 무쇠소년단Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- 식스센스: 시티투어Rated ★ 3.0
- 하트페어링Rated ★ 2.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 1.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- 주관식당Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0