Series
Ratings
15- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- www.working!!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Cat's PleasesRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0