Movies
Ratings
702
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Come TogetherRated ★ 2.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0