Movies
Ratings
590
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
My New Sassy GirlRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Monkey King 2Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ChinatownRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 3.0