Titles you rated
BOSSRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Winter, Grasping LoveRated ★ 3.0
You Always Haunt My HeartRated ★ 3.5- The Way We LiveRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Moon LoversRated ★ 3.0- Basically NiceRated ★ 5.0
FIRST CLASS 2Rated ★ 3.5
Strawberry NightRated ★ 3.5
RikuohRated ★ 3.5
BeginnerRated ★ 3.5
Yokoso Wagaya eRated ★ 3.5
Power of LoveRated ★ 4.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5
PricelessRated ★ 3.5
Beauty or BeastRated ★ 4.0- 사랑해도, 비밀은 있다Rated ★ 1.0
Long VacationRated ★ 4.5- Space BrothersRated ★ 4.0