Series
Ratings
12
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
JumongRated ★ 1.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
XIII: The ConspiracyRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0