Movies
Ratings
84
BurningRated ★ 0.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0