Titles you rated
MidsommarRated ★ 1.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.5
Eat Pray LoveRated ★ 2.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5