Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
WombRated ★ 2.0
Sin CityRated ★ 4.0