Titles you rated
Gangnam B-SideRated ★ 1.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5