Series
Ratings
102
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 5.0
MashleRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 5.0