Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 5.0
LoganRated ★ 1.5
DevilRated ★ 1.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Japan SinksRated ★ 3.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 0.5
Ghost in the ShellRated ★ 1.0
PushRated ★ 5.0