Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0