Movies
Ratings
370
PandoraRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
LegendRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Death on the NileRated ★ 3.0
Jurassic ThunderRated ★ 0.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5