Movies
Ratings
33
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0