Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Pandora no Kajitsu: Kagaku Hanzai Sousa FileRated ★ 5.0- Alibi BreakerRated ★ 4.0
- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 1.5
QueendomRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Korean Hostel In SpainRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0