Titles you rated
MotherRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
First DaughterRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.5- The Adventures of Mrs. ParkRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
I.Q.Rated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0