Titles you rated
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.5- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
HellsingRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.5- ブレイクブレイドRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0