Titles you rated
The HostRated ★ 5.0
Villain and WidowRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
ChawRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0