Movies
Ratings
686
Tidal WaveRated ★ 5.0
IntentionRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 4.0
SpyRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0