Series
Ratings
92
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The PlaylistRated ★ 4.0
Perfect WomanRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Political FeverRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
60 Days InRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.0
Friends Season 5Rated ★ 3.5