Movies
Ratings
106
The Dark KnightRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0