Series
Ratings
16
FargoRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The ActRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
It's a SinRated ★ 4.0
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 4.5
DevsRated ★ 4.0