Titles you rated
SpectreRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
A Day for an AffairRated ★ 1.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5