Series
Ratings
132
Cowboy BebopRated ★ 4.0
LazarusRated ★ 2.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 3.0
NANARated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0