Movies
Ratings
38
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 0.5
Despicable MeRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 2.5
HerculesRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.0
PlanesRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 1.5
MadagascarRated ★ 2.5
The Cat in the HatRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0