Series
Ratings
26
MovingRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
Aggretsuko Season 3Rated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0