Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Bad Boys for LifeRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
Night in ParadiseRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0