Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0
Dead Man WalkingRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dark CityRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
French KissRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
For a Few Dollars MoreRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.0